Connect with us

LoL

G2 Esports’un Schalke 04’e karşı kaybedişi 4. haftada en çok izlenen maçı oldu

Beklenilmeyen bir yenilgi alan G2’nun maçı haftanın en çok izlenilen maç oldu.

LEC 2020

G2 Esports‘un Schalke 04‘e karşı kazanması çoğu LEC hayranı için açık ve kesin bir olay gibi görünüyordu. Ancak bu maç herkesi yanılttı gibi gözüküyor. G2, son iki yılda League of Legends’in en sıcak takımlarından biri oldu. Birçok kişi sahneye çıktıklarında ne olacağını kestirebiliyor ve pek çok taraftar bir kayıp beklemiyordu. Bu karşılaşma, 2020 LEC Spring Split’in dördüncü haftasının en çok izlenen oyunu oldu.

Schalke’nin eski AD oyuncusu Konstantinos-Napoleon “FORG1VEN” Tzortziou’nun istifasından sonra herkesin gözü Schalke 04’ün üzerindeydi. Kararının Schalke’in kadro değişikliği yapmaya isteksizliğinden kaynaklandığını, kendisinin kazanma ve rekabetçi olma ilkesine uymayan bir takımla başlamak istemediğini söylemişti.

forg1ven

Schalke’nin bu galibiyetiyle LEC taraftarları, yeni AD taşıyıcısıyla kazanmaya devam edip edemeyeceğini merak ediyor olabilir. LEC Spring Split de gelecek hafta Team Vitality ve Excel Esports ile karşı karşıya gelecek ve bu karşılaşmalar da merakla izlenilecek gibi görünüyor.

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

LoL