Connect with us

Espor

G2 haftanın beklenen maçında Armut’lu MAD Lions ile karşılaşacak

Avrupa kralları, LEC’in gençleri ile savaşacak.

G2

2021 LEC Bahar mevsimi playoffları hemen ileride. Ancak sezon sonrası şenliklere başlamadan önce, üstesinden gelmemiz gereken harika oyunlarla dolu bir süper haftamız var. Bu sefer LEC, 2021 Bahar mevsimi için haftanın final karşılaşmasının G2 Esports ve MAD Lions arasında olacağı açıklandı.

Sezon aslında G2 ve MAD arasındaki bir oyunla başladı ve şimdi mevsimin son karşılaşması. Avrupalı ​​juggernaut, birinci haftada nispeten tek taraflı bir oyunda MAD’in genç oyuncularına karşı oynadı, ancak o zamandan beri her iki takım da büyüdü ve gelişti.

MAD şimdi Fnatic ile birlikte üçüncü sırada yer alıyor ve playofflarda da bir yer edinmiş durumda. Oracle Elixir’e göre , LEC takımları arasında dördüncü en yüksek öldürme sayısına sahipler ve yine Oracle Elixir’e göre 15 dakikada ortalama 568 altın farkla iyi bir erken oyun sürdürdüler.

MAD ayrıca, ormancıları Elyoya’da ligin en hızlı yükselen yıldızlarından birine sahip. Çaylak, başarılarının en büyük nedenlerinden biri haline geldi. Şu anda, o, LEC ormancıları arasında öldürme sayısında ikinci, rolüyle en yüksek öldürme katılım yüzdesi ve takımının toplam öldürmelerinin yüzde 30.2 oranına sahip.

Bu arada G2 bölge üzerindeki hakimiyetini sürdürdü. 2020’nin sonunda Perkz’ün yerine Rekkles’ı aldıktan sonra, deneyimli alt koridor oyununu yükseltti ve 14.9 KDA ile lige liderlik etti . LEC’de en az ölüme ve en çok öldürmeye sahip olan ve ligdeki ADC’ler arasında dakika başına en yüksek ortalama hasarı veren kişi.

Bu oyun ilk dakikadan itibaren patlayıcı olacak ve hafta sonunun en heyecan verici serilerinden biri olacak. Bununla birlikte, üç gün boyunca Fnatic ve Rogue dahil olmak üzere birçok büyük maç var.

Olaylı Maç Sonrası FastPay Wildcats Yönetiminden Açıklama Yapıldı!

PUBGM üçüncü yılı için hediye yağmuru başladı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor