Connect with us

VALORANT

G2 Esports’un ilk resmi VALORANT transferi Mixwell oldu!

G2 Esports’un ilk resmi VALORANT transferi Maxwell!

mixwell valorant

G2 Esports, VALORANT kadrosunu yavaş yavaş oluşturmaya başlıyor. Takımın ilk resmi transferi ise CS:GO profesyonel oyunculuğunu bırakıp VALORANT’a geçen Oscar “Mixwell” Cañellas!

Mixwell’in, transferi ilgili düşünceleri şu şekilde:

“G2, tarihi başarılarla dolu bir organizasyon. Neredeyse tüm rekabetçi oyunlarda da bir takımları var. Bu onların bir özelliği. Üstelik benim fanlarımın büyük bir çoğunluğu ayrıca birer G2 fanı.”

“Takımın hedefi dünyanın en iyi VALORANT takımı olmak. Benim de hedefim bu en iyi takımdaki en iyi oyuncu olmak. G2 ile bunu yapabileceğimize inancım tam!”

https://twitter.com/G2esports/status/1272893290795405312

“O geri döndü ve aksiyona hazır! VALORANT takımımıza yeni katılan Mixwell’e merhaba deyin!”

Mixwell, İspanyol CS:GO sahnesinin en çok tanınan isimlerinden birisi. Daha önceden OpTic Gaming, G2, Movistar Riders ve Cloud9 gibi büyük takımlarda mücadele etmiş tecrübeli bir isim. Ayrıca 24 yaşındaki oyuncu kapalı betadan itibaren VALORANT’ın da çok aktif isimlerinden biri. Şimdiye kadar toplam dört adet turnuvada şampiyonluğu bulunuyor!

G2 Esports’un CEO’su Carlos “Ocelote” Rodriguez Santiago‘nun transfer ile ilgili düşünceleri şu şekilde:

“Maxwell için bir çok büyük organizasyon savaş halindeydi. Herkes kadrosuna onu katmaya çalışıyordu fakat o artık G2 çatısı altında. Bu transferle birlikte size dünya şampiyonasının yakın olduğunu söyleyebilirim.”

Ocelote kuşkusuz takım kurmayı bilen bir isim. Özellikle League of Legends takımı dünya çapında çok tanınan ve başarılı bir kadro. Geçtiğimiz seneden beri de sayısız başarıla imza attılar ve bu sene de bu başarıları devam ettiriyorlar.

Mixwell ile başlayan transfer dalgası önümüzdeki günlerde devam edecektir!


Riot Games, turnuva serisi VALORANT Ignition Series’i duyurdu!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT