Connect with us

Espor

G2 m1xwell: “Katılımcılar arasında panik var”

VALORANT Champions 2021’de Vivo Keyd kararının ardından başka bir olay gündeme gelecek gibi görünüyor.

G2 m1xwell: "Katılımcılar arasında panik var"

Sabah saatlerinde VALORANT Champions 2021 yönetimi tarafından Vivo Keyd aleyhinde alınan kural ihlali kararı ve daha sonra bu kararın tekrardan inceleneceği haberinin tartışmaları sürerken, espor dünyasının sevilen takımlarından biri olan G2’nun İspanyol oyuncularından Oscar “m1xwell” Cañellas Colocho, Twitter hesabı üzerinden ciddi bir açıklama yaptı.

26 yaşındaki Cañellas Colocho kendi dilinde attığı Tweet’te etkinlikte çılgın bir yolculuğun olduğunu ve bir şey söyleyemediğini dile getirirken, farklı takımların birkaç oyuncusunda yeni COVID-19 vakaları görüldüğünü söyledi. Ayrıca açıklamada belirtilene göre birçok kişi testi pozitif çıkan oyuncular ile temasa geçti.

COVID-19 olan oyuncuların evlerine dönemeyerek Berlin’de karantinada kalmak zorunda olduklarını da söyleyen m1xwell, katılımcıların panik olduğunu da dile getirdi.

m1xwell’in açıklamasından dakikalar sonra VALORANT Champions 2021’de mücadele eden başka bir takım olan KRÜ Esports’un koçu Rodrigo Dalmagro tarafından atılan Tweet’te ise “VALORANT oynamaya geleceğini düşündünüz ve bunun Squid Game’e benzediği ortaya çıktı. En son Covid olmayan yarışmayı kazanıyor.” sözleri dile getirildi.


İlginizi Çekebilir:

VALORANT Champions 2021’de kural ihlali! Vivo Keyd’in Acend galibiyeti iptal edildi

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor