Connect with us

Espor

G2 pyth, bonk’a karşı mükemmel bir Killjoy oyunuyla karşımızda

Tecrübeli isim @G2pyth’ten mükemmel bir oyun

killjoy

G2 pyth, şampiyonu oldukları LVL VALORANT Clash 2 turnuvasının finalinde Killjoy ile dört skor alarak turnuvaya damga vuran bir oyun yaptı.

Grup aşamasında elenen temsilcimiz BBL Esports da dahil olmak üzere on altı adet Avrupa takımının katıldığı, Ignition Series kapsamında düzenlenen LVL VALORANT Clash 2 turnuvası heyecanlı anlara sahne oldu. Yarı finallerinde G2’nun Funplus Phoenix’i, bonk’un ise Ninjas in Pyjamas’ı alt ettiği turnuvanın finalinde karşı karşıya gelen G2 ve bonk arasındaki mücadelenin kazananı son altı turnuvadaki gibi G2 Esports oldu. Şampiyon takımdan pyth, finallerde Ascent haritasında yaptığı mükemmel Killjoy oyunu ile dikkatleri üzerine çekti. Genelde Cypher oynayan isim, taktiksel zekasını bu sefer de Killjoy ile öne çıkararak dört leşle turu takımına kazandırdı.

Nanoswarm yeteneğini rakiplerinin genelde saklandığı yere saklayan isim, doğru zamanı bekleyip aktifleştirdikten sonra iki rakibini yeteneğiyle öldürüyor. Kaçmak için dışarı çıkan Sayf xazdish (Aron) da pyth’in kurbanı oluyor. Son rakibi olan bonkar’ı alarak ace atamasa da G2 pyth bu oyunla birlikte turnuvaya damgasını vuruyor. Oyuncunun kendi perspektifinden paylaştığı videoyu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun merakını babasının internet kafesinde edinmiş bir dilbilim öğrencisi. Editörlük yapar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor