Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

G2’da sular kaynıyor, Shox’ın yerine Mixwell deneniyor

g2 mixwell deneniyor

G2 kadrosunda değişiklik rüzgarları esmeye başladı. Takımın dünyaca ünlü oyuncusu Richard “shox” Papillion‘ın yerine İspanyol oyuncu Oscar “mixwell” Cañellas deneniyor. Takımın resmi internet sitesi üzerinden yapılan bir açıklamayla gündeme gelen bu değişiklik ile Shox’ın bilek ameliyatı arasında pek bağlantı olmadığı yorumları yapılıyor.

WESG 2017 öncesi takımlarda sular durulmuyor. Natus Vincere’da s1mple krizi yaşanırken, G2’da da önemli değişiklikler yaşandı. Shox yerine mixwell’i deneyen takımda oyun içi lider rolünü de Nathan “NBK-” Schmitt üstlenecek. WESG 2017’ye kadar kadrosuna nasıl bir şekil vereceği merak edilen takımın, ilerleyen günlerde bu konuda daha net adımlar atması bekleniyor.

Rifler ve AWPer

Bir rifler ve AWPer olarak oynayan mixwell’in gelişi, Shox’ın bilek ameliyatına hazırlanması için oldukça önemli görünüyor. Shox’ın ameliyat dönemini atlatıp yeniden oynamaya hazır olduğunda Mixwell’in kadroda devam edeceği düşünülüyor. Bir diğer yandan yapılan açıklamada Shox’ın daha net bir karar alınmasını istediği görülürken, takımın Mixwell’i denemek istediği anlaşıldı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive