Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

G2’da köklü değişim!

Fransız ekipte kan değişimi!

Fransız ekip G2, geçtiğimiz günlerde tecrübeli yıldız Richard “shox” Papillon ile yollarını ayırdığını duyurmuştu. Tecrübeli oyuncu Vitality kadrosuna dahil olurken bu ismin yerini kimin dolduracağı ise tartışma konusu olmuştu.

G2 taraftarlarının Fransız oyuncuları araştırıp hangisinin takıma dahil olacağını tartıştığı sırada ise organizasyon tarafından beklenmedik bir açıklama geldi. Sosyal medya üzerinden yapılan paylaşım ile birlikte CR4ZY‘nin Sırp oyuncuları Nemanja “nexa” Isaković ve Nemanja “huNter-” Kovač’ın takıma dahil olduğu açıklandı.

FaZe Clan’ın süperstarı Nikola “NiKo” Kovač’ın kuzeni olan huNter-, paylaşılan eğlenceli videoda yıldız isme de göndermede bulundu.

huNter- ve nexa transferlerinin ardından  Lucas Lucky Chastang’ın da ipi kesildi. 21 yaşındaki isim yedeğe çekilirken oyuncunun geleceği ile ilgili de herhangi bir açıklama yapılmadı.

Bu transferlerin ardından G2’da yaşanacak en büyük değişiklik ise takımın iletişiminde olacak. Ekip uluslararası bir kadroya dönmüş olduğundan dolayı takımın iletişim dili artık İngilizce olacak.

Tüm bu köklü değişimlerin ardından G2 kadrosunun son hali ise şu şekilde:

France Kenny “kennyS” Schrub
France Audric “JaCkz” Jug
France François “AmaNEk” Delaunay
Serbia Nemanja “nexa” Isaković
Serbia Nemanja “huNter-” Kovač

France Damien “maLeK” Marcel (koç)

France Lucas “Lucky” Chastang (yedek)

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive