Connect with us

Espor

Gaby, Hearthstone Masters Turu Ogrimmar’ın yeni şampiyonu ve en genç şampiyonu oldu

Gaby, kupasını ve 25.000 $ ‘lık ödülü almak için bu hafta sonu 402 oyuncuyu geride bıraktı.

Gaby

Masters Tour Orgrimmar, Gabriel ” Gaby ” Jeanne’in Torben ” Viper ” Wahl’ı 3-2 yenerek 25.000 dolarlık ödül parasıyla uzaklaşmasıyla heyecan verici sonucuna ulaştı.

Bu çarpıcı zaferle Gaby tarihin en genç Masters Turu şampiyonu oldu ve 22 Masters Tour Puanıyla 45’in üzerinde ülkeden 402 oyuncuyu geride bırakarak Grandmasters 2. Sezonuna terfi etmek için yerini aldı. Avrupa büyükustası David “ Frenetic ” Neila Quiñones’i 3-2 yenerek ilk sekize girdi.

Üçüncü güne Liu “RNGLys” Shuda’ya karşı 3-1’lik Çeyrek final galibiyetiyle güçlü bir şekilde başladı, ardından Avrupa Grandmaster ve eski Masters Tour galibi Zakarya ” xBlyzes ” Hail’e karşı başka bir 3-1’lik galibiyet aldı. Viper ve Gaby, kazanana karar vermek için 5 turluk bir final karşılaşması yaptılar. Gaby bu hafta sonu duygusal bir zafer ile daha güçlü bir oyuncu olduğunu kanıtladı.

Hearthstone Esports, önümüzdeki hafta Grandmasters’ın ilk sezonunda devam edecek ve oyuncuların küme düşme tehlikesinden kaçınırken 2021 Dünya Şampiyonası’na gitmek için mücadele edecek. Daha fazla Hearthstone haberi için buraya tıklayabilirsiniz.

Türkiye Espor Basketbol Ligi ”2. Sezonu” ile geri dönüyor!

VIA Esports Valorant kadrosu değişikliğe uğruyor!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor