Connect with us

Espor

Galakticos Kadrosunda mean ile Yollar Ayrıldı

galakticos mean

Şampiyonluk Ligi ekiplerinden Galakticos kadrosunda Ahmet “meânTnT” Cihan Battal ile yollar ayrıldı. Oyuncunun kişisel Twitter hesabı üzerinden yapılan açıklamayla gün yüzüne çıkan bu gelişmenin ardından Galakticos’un yeni bir oyuncuyla anlaşıp anlaşmayacağı bilinmiyor.

Galakticos’ta Bertuğ “j1mmy” Bayrak‘ın yedeği olarak boy gösteren ve kısa bir süre önce yapılan açıklamayla sözleşmesinin feshedildiği öğrenilen mean, profesyonel sahneden gelecek teklifleri değerlendireceğini belirtti.

Daha Önce Dark Passage, Beşiktaş Oyun Hizmetleri’nde de Yer Aldı

Daha önce Dark Passage, FMF eSports Club, Red Flag, Beşiktaş Oyun Hizmetleri, Victorious Ace ve son olarak Galakticos forması giyen mean, gelecek tekliflere açık olduğunu belirterek takım ile olan sözleşmesinin karşılıklı olarak fesih edildiği, gelecek tekliflere açık olduğunu söyledi. Bir diğer yandan oyuncu, geç kalmış olsa da motivasyon olarak iyi durumda olduğunu da ekledi.

Galakticos Hakkında LoLespor Yazısı

2017 yılıyla sahneye adım atan Galakticos lige büyük bir renk kattı. Daha ilk mevsiminde aldığı sürpriz galibiyetler, düşük sıralarda görülmesine rağmen rakipleri şaşırtan ve hatta HWA’yı Şampiyonluk Ligi Elemeleri’ne iten takım bu mevsim daha da iddialı.

Sadece oyunuyla değil, sosyal medyada yaptığı muhteşem paylaşımlarla da eşsiz bir takım. Maskot astronot, hedef evren!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor