Connect with us

Espor

Galakticos VALORANT takımında Cüneyd “Hatex” Baş ayrılığı

Galakticos VALORANT takımında Hatex ile yollar ayrıldı.

Galakticos VALORANT takımında Cüneyd "Hatex" Baş ayrılığı
Görsel: twitter.com/TeamGalakticos

Yaklaşık altı ay önce Galakticos VALORANT takımına geri döndüğünü sizler ile paylaştığımız Cüneyd “Hatex” Baş, yapılan son duyurulara göre takımı ile birlikte karşılıklı olarak anlaşarak yollarını ayırma kararı aldı.

VALORANT Regional Leagues 2022 Türkiye: Birlik 2. Split liginde mücadele ederken gördüğümüz takım, grup aşamasını 2 galibiyet ve 5 mağlubiyet ile 7. sırada bitirmişti.

Takım tarafından yapılan ayrılık paylaşımında 25 yaşındaki oyuncuya “VALORANT oyuncumuz Hatex ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırmış bulunuyoruz. Takıma bu zamana kadar vermiş olduğu emeklerinden dolayı Cüneyd “Hatex” Baş’a teşekkürlerimizi sunarız. Kendisine gelecekteki kariyerinde başarılar dileriz.” sözleri ile veda edildi.

Hatex’ten Galakticos VALORANT takımına veda

Takımı tarafından yapılan açıklamayı alıntılayan Baş, Galakticos ile yollarının ayrılması hakkında “7 aylık bir periyotta güzel günlerimiz de oldu, kötü günlerimiz de her şey için teşekkürler, başarılar dilerim.” sözlerini dile getirdi.

Galakticos’un VALORANT Regional Leagues 2022 Türkiye: Birlik 2. Split performansı ve Cüneyd Baş ile yollarını ayırması hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizler ve diğer okurlar ile paylaşmayı unutmayın!


İlginizi Çekebilir:

Amerikalı Aynasız, yeni ortaklığı ile espor dünyasına girdi!

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor