Connect with us

Espor

Galakticos Yeni Koçunu Seçti!

Galakticos Yeni Koçunu Resmi Twitter hesabu üzerinden duyurdu!

Galakticos yeni koçunu seçti! Dün resmi twitter hesabından yaptıkları açıklama ile 2 oyuncusu ve koçlarıyla yollarını ayırdıklarını söyleyen Galakticos takımı, bu sezona yeni bir koç ile giriş yapacak. Bugün itibariyle takımın yeni koçu Aykut Yeşilkaya olacak.  Cristol ismiyle VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nde Papara SuperMassive’in koçluğunu yapmış olan Aykut Yeşilkaya, 2015 yılından beri birçok takımın koçluğunu yaptı. Galakticos taraftarları şimdilerde bu yeni yüzün kim olduğunu merak ediyorlar.

Cristol (Aykut Yeşilkaya)

Kariyerinin ilk adımlarını 2016 yılında NumberOne Esports’ta atmaya başlayan Cristol koçluk kariyerinden önce Ankara HKT’de nişancı olarak oynamaktaydı. 2017 yılında Hacettepe Reignover ile Türkiye Üniversite Ligi’ni kazandı. Koçluk kariyerini Team Aurora, Papara SuperMassive gibi büyük kulüplerde devam ettirdi. Bugün itibari ile de Galakticos takımı ile birlikte yoluna devam etmekte.

Galakticos Yeni Koçunu Twitter Hesabı Üzerinden Açıkladı!

Dün aldığımız haberlere göre 2 oyuncu ve koçlarıyla yolunu ayıran Galakticos bugün yeni bir açıklama yaptı. Artık takımın yeni koçu Cristol olacak.

Yazmayı, çizmeyi ve okumayı seven bir C# sevdalısı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

400x400

KAÇIRMAYIN

Espor