Connect with us

LoL

Galakticos’un yeni sezondaki koçu Fearlesss oldu

Galakticos dün akşam sosyal medya hesaplarından takımın yeni koçunu duyurdu.

galakticos mean

Galakticos dün sosyal medya hesaplarından takımın yeni koçunun Fearlesss olduğunu duyurdu. Deneyimli koç son olarak HWA Gaming kadrosunda görev almıştı.

Galakticos dün sosyal medya hesaplarından takımın yeni koçunu duyurdu. En son HWA Gaming’in koçu olarak görev yapan Fearlesss, bu sezon Galakticos kadrosunda yer alacak. TCL’i yakından tanıyan koç, yeni kadroyla beraber ligi iyi sıralarda bitirmeye çalışacak.

Yeni koçla ve kadroların kilitlenmesiyle beraber takımın kadrosu da kesinleşmiş oldu. Orta koridorda Türkiye’nin espor yüzlerinden biri olan deneyimli orta koridor Naru ile anlaşan ekibin kadrosunda tanıdık yüzler var.

Galakticos kadrosu

  • Üst koridor: Doxy
  • Ormancı: Trick
  • Orta koridor: Naru
  • Nişancı: Ruvelius
  • Destek: Zergsting

  • Koç: Fearlesss

Fearlesss kimdir?

Portekizli olan Miguel “FearlessS” Santos, koç olmadan önce üst koridor olarak oynuyordu. 2017 yılına kadar üst koridor oyuncusu olarak vadide yer alan deneyimli isim, oyuncu olarak son kez K1CK Esports forması giymişti. Yine aynı takımda ilk koçluk deneyimini de yaşayan Miguel daha sonra HWA Gaming’e katılmıştı. Ardından son olarak Galakticos’a geldi ve bu sezon güçlü rakiplerine karşı mücadele edecek.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL