Connect with us

Espor

Galatasaray Espor birkaç gün içinde tüm kadrosunu açıklayacak

Erol Özmandıracı, #Galatasaray’ın #LoL kadrosuyla ilgili açıklamalar yaptı.

2019 Sezonu’yla birlikte yeniden Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde yer alacak olan Galatasaray, önümüzdeki birkaç gün içinde League of Legends kadrosunu açıklayacak.

Galatasaray Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Erol Özmandıracı kişisel Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada kulübün League of Legends kadrosundan da bahsetti.

“2 ayrı takım daha sırada”

“Zula – FIFA – Wolfteam – PUBG takımlarımızı kurduk. LoL için günler kaldı” diyerek sözlerine başlayan Özmandıracı, “2 ayrı takım daha sırada”  diyerek sarı-kırmızılı ekibin espor ataklarının devam edeceğini açıkladı. “Türkiye’de ilk mobil espor takımını kuracağız” diyerek müjdeyi veren Özmandıracı “Zula’da ilk ulusal ve uluslararası espor kupalarımızı GS müzemize getirdik” sözleriyle espor başarılarından bahsetti.

“Diğer takımlardan istenmeyen çok daha fazla slot ücreti ödüyoruz”

“Bilinenin aksine LoL lig gelirleri her zamankinden az. Diğer takımlardan istenmeyen çok daha fazla slot ücreti ödüyoruz. Şampiyonluk ligi için iyi bir takım bütçesi için espora yakın sponsorlar ile yoğun görüşmeler içindeyiz. 
Ülkemizin ve GS’ın mevcut olumsuz ekonomik koşullarında ise bunun her zamankinden daha zor olduğunu belirtmek isterim. Takımımızı bu kısıtlı bütçe paralelinde eşzamanlı kuruyoruz. Tüm müsait yerli yabancı oyuncular ile görüşmekteyiz. Gönlü GS’lı oyuncular ile yakın temastayız.”

Az kaldı”

“LoL takımı kuruluş sürecinde tüm oyuncular transfer sürecinde birbirlerini etkiliyor. Bu süreçte menajerimiz ve teknik ekip çalışmalara devam ederken tek tek isim açıklamak yerine tüm kadro oluşunca bilgilendirmeyi daha uygun görüyoruz. Az kaldı. Birkaç güne LoL Şampiyonluk ligi oyuncularımızı açıklayacağız.”

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor