Connect with us

LoL

Galatasaray Espor çeyrek finalde 1907 Fenerbahçe’yi yendi

Galatasaray Espor yarı finale yükseldi!

VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi çeyrek finallerinde karşı karşıya gelen iki ezeli rakip Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe taraftarlarına heyecanlı maçlar izletti. VFŞL Kış Mevsimi şampiyonu olarak maça favori olarak başlayan Sarı-lacivertliler beklenilen performanstan bir hayli uzak kaldı.

Galatasaray Espor, Dumbledoge ile hızlandı!

Dumbledoge’un takıma katılmasından sonra büyük bir ivme yakalayan Galatasaray Espor, çeyrek final serisini 3-1 kazanan ekip oldu. İlk maçı aldıktan sonra bir maçı rakibine veren Aslanlar, son iki maçı da kazanmasını bildi. Öte yandan takımın as nişancısı Madness yerine çeyrek final serisinde Husky Rider oynadı. Genç isim gösterdiği performansla hem takımına yarı final biletini getirdi hem de taraftarlarını mest etti.

1907 Fenerbahçe beklenilenin altında kaldı!

1907 Fenerbahçe ise sezon boyunca beklenilen performansın çok altında kalmıştı. Kış Mevsimi şampiyonluğundan sonra taraftarlarının daha çok şeyler beklediği ekip, takımın en önemli iki oyuncusu Ruin, Kirei ve Japone ile yollarını ayırmıştı. Asıl rolü destek olan bir oyuncu almak yerine destek rolünde eski nişancıları Hades ile devam eden ekip, bu sezon istediğini yapamadı.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL