Connect with us

Video Konusu

GS Espor yöneticisi Erol Özmandıracı ile konuştuk!

Galatasaray’dan Erol Özmandıracı ile espor hakkında konuştuk.

Galatasaray’dan Erol Özmandıracı ile esporun geleceği ve Galatasaray’ın espor girişimlerini masaya yatırdık.

 1. Merhabalar, sizi burada ağırlamak çok güzel. Kısaca sizi tanımayanlar için kendinizden bahseder misiniz? Erol Özmandıracı kimdir?
 2. Galatasaray’ın espor tarafındaki biri olarak bilgisayar oyunlarıyla aranız nasıl? Espor kategorisine giren oyunlardan hangilerini oynuyorsunuz?
 3. Galatasaray esporu nasıl tanımlıyor? Galatasaray’ın bir oyunda takım kurması ve rekabete katılması için oyunun hangi özelliklere sahip olması gerekli?
 4. Galatasaray’ın daha önce de bir espor girişimi yaptığını biliyoruz. O dönem işler istenildiği gibi gitmemişti. Şimdi yeniden sahnedesiniz. Galatasaray’ın eski espor girişimiyle şimdiki girişimi arasında ne gibi bir fark var? Bu sefer neler farklı olacak?
 5. Bilindiği gibi Galatasaray’ın espor projeleri gündeme geldikten sonra bir başkan değişikliği yaşandı. Bu değişiklik espor tarafında nasıl bir etki bıraktı? Eski yönetim ile şimdiki yönetimin espora bakışı hakkında ne düşünüyorsunuz?
 6. Galatasaray espor denilince League of Legends sorularını sıklıkla duyuyoruz. Galatasaray’ın yeni sezonda ligde olacağı açıklanmıştı. Bu konuda herhangi bir değişiklik veya bir gelişme var mı?
 7. League of Legends kadrosu için nasıl bir planlama düşünüyorsunuz? Önümüzdeki yıl franchising sistemine geçecek olan ligimizde Galatasaray’ı nerede göreceğiz?
 8. Bir süredir dünyaca ünlü oyuncuların Türkiye’ye gelmesi gerektiğine yönelik birçok görüş okuyoruz. Galatasaray alanında dünyanın en iyisi olarak gösterilen oyuncuları Türkiye’ye getirmeyi mi yoksa yerli yetenekler ile geleceği yatırım yapmayı mı düşünüyor?
 9. Galatasaray oyuncularının antreman yapacakları bir oyun evi konusunda ne düşünüyorsunuz? Galatasaray Spor Kulübü tesislerinde, Galatasaray havasının solunduğu bir gaming house fikri gündemde mi?
 10. FIFA kadronuz için iki yabancı oyuncu transfer etmiştiniz. TomassonGOD ve Testotier transferleri nasıl gerçekleşti? Galatasaray bir esporcuyu transfer ederken nasıl bir yöntem izliyor?
 11. FIFA oyuncularınızdan Testotier, FIFA eWorld Cup’ta dünyanın en iyi FIFA oyuncularıyla yarışmayı kıl payı kaçırmıştı. İlerleyen dönemde Galatasaray’ın FIFA’da bundan sonraki hedefi ne?
 12. Wolfteam’de de bir takımınız olduğunu biliyoruz. Takımınızın ve Wolfteam’in geleceği hakkında ne söyleyebilirsiniz?
 13. Kısa bir süre önce Zula’nın yaratıcısı InGame Groups ile bir partnerlik anlaşması imzaladınız. Bu anlaşma sonrasında Galatasaray taraftarları ve Türk espor sahnesi ne görecek?
 14. Zula kendinden emin adımlarla sektöre girmek istiyor. Galatasaray’ın Zula tarafındaki düşünceleri neler? Kulübü Zula’da da görebilecek miyiz?
 15. Bilindiği gibi CS: GO ülkemizde kurumsallaşma açısından istenilen seviyede değil. Galatasaray’ın CS: GO tarafında bir hareketliliği olacak mı?
 16. Espor odaklı taraftar ürünleri konusunda bir girişim olacak mı? GSStore’larda Galatasaray’ın espor ürünlerini görebilecek miyiz?
 17. Espor her geçen gün büyüyen bir pazar olarak karşımızda. Esporun geleceği konusunda ne düşünüyorsunuz? Futbol, basketbol gibi alanlarla rekabet kapasitesini nasıl görüyorsunuz?
 18. Sorularımızı cevapladığınız için teşekkür ederiz. Son olarak Galatasaray taraftarlarına ve Playerbros takipçilerine neler söylemek istersiniz?

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Video Konusu