Connect with us

Espor

SON DAKİKA: Galatasaray önemli bir FIFA oyuncusunu Türkiye’ye getirdi!

Galatasaray’da son dakika gelişmesi yaşanıyor!

Erol Özmandıracı yönetiminde yükseliş hedefleyen Galatasaray’ın espor şubesinde son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde bu hafta içinde FIFA alanında transfer gelişmelerinin olacağının sinyallerini veren kulübün yeni transferinin Türkiye’ye getirdiği öğrenildi.

Takıma yakın kaynaklardan aldığımız habere göre, Galatasaray, FIFA kadrosu için Almanya’dan Türkiye’ye oyuncu getirdi. Takımın önemli bir FIFA oyuncusunu Almanya’dan Türkiye’ye getirdiği ve gün içinde imzaların atılacağı söyleniyor. Bugün itibarıyla sözleşmeli FIFA oyuncusuna kavuşacak olan Galatasaray’da bu ismin kim olduğu henüz bilinmiyor.

Detayların gün içinde yapılacak imza töreni ile açıklanacağı söylenirken, Galatasaray’ın espor şubesi için yeni dönemin ilk büyük transferinin böylece açıklanmış olacağı gelen bilgiler arasında. İmza töreniyle birlikte FIFA’da da faaliyetlerine başlayacak olan Galatasaray’ın yeni oyuncusunu günün ilerleyen saatlerinde öğreneceğiz.

Özmandıracı FIFA için ne demişti?

fcnblog.com’a konuşan Özmandıracı, Galatasaray’ın FIFA şubesi için: “FIFA takımında şuanda 2 tane oyuncuyla el sıkıştık, bu hafta içerisinde onları da imza töreniyle açıklayacağız. Onlardan çok büyük beklentilerimiz var, uluslararası başarılar bekliyoruz.” açıklamalarını yapmıştı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor