Connect with us

Espor

Galatasaray’ın yeni FIFA oyuncusu Telekom Arena’da görüntülendi

Galatasaray’ın FIFA oyuncusu TT Arena’da görüntülendi.

Galatasaray Esports‘un yeni FIFA oyuncusu Telekom Arena’da görüntülendi. Almanya’dan FIFA oyuncusu transfer ettiğini aktardığımız Galatasaray’ın yeni oyuncusu Türk Telekom Arena’da görüldü. Yarın olması planan imza töreni ile yeni transferini açıklayacak olan sarı kırmızı ekip, yarın itibarıyla resmen FIFA alanına yatırım yapmış olacak.

Bugün yayımladığımız haberde transferin gün içinde resmiyete döküleceği yazmıştık. Elimize geçen son bilgilere göre resmi imzalar, 16 Nisan günü atılacak.

Playerbros olarak ulaştığımız görsellerde, resmi duyuruyu gölgelememek için oyuncuya ve görselin tamamını yayımlamıyoruz. Yarın yapılacak imza töreniyle yeni transfer taraftara açıklanmış olacak. Şimdilerde Wolfteam kadrosu bulunan ekip, ilerleyen kış mevsiminde League of Legends‘ta da boy gösterecek.

Wolfteam ve FIFA

Bir aksilik olmazsa önümüzdeki kış mevsiminde Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde göreceğimiz Galatasaray, FIFA oyuncusuyla yatırım yaptığı oyunlar arasında Wolfteam’in yanına FIFA’yı da eklemiş olacak. Kulüp ilerleyen dönemde League of Legends’ta da varım diyecek.

Ne zaman Şampiyonluk Ligi’nde göreceğiz?

Kulübün espor şubesi hakkında belki de en çok sorulan soru takımın en zaman Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde yer alacağı yönünde oluyor. Bu sorulara da bir açıklık getiren Özmandıracı, fcnblog.com’a verdiği demeçte, bu yaz mevsiminde lige girmeyeceklerini açıkladı. Önümüzdeki kış mevsimi itibarıyla yeniden Şampiyonluk Ligi’nde yer alacaklarının müjdesini veren Özmandıracı, dünyaya açılmak istediklerini belirtti.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor