Connect with us

Espor

Galatasaray Espor koçu Basei mevsimi değerlendirdiği bir yazı paylaştı

Galatasaray Espor koçu Basei mevsimi değerlendirdiği bir yazı paylaştı

Vodafone FreeZone Şampiyonluk liginde lig maçlarının sonuna gelinmesi ile Galatasaray Espor koçu Basei takımın durumunu ve  mevsimi değerlendirdi. Genç takım koçu yorumlarını Twitter üzerinden paylaştı.

Yazısına akademi takımıyla başlayan basei genç yetenekleri ve ileride yıldızları parlayacak olan oyunculardan bahsetti. Devamında ise as takımı ve kendini değerlendirdi. “Ragner-Appen- Köfte- Padden // Bu gördüğüm en profesyonel oyunculardan 4ü. Akademiden yükselen bir koç olarak ”şu zamana kadar olmadı dinleyelim bakalım ne noktaya geleceğiz” düşüncesinde olup, koç kim olursa olsun koçu koç olarak gören mükemmel oyuncular. Hiçbir zaman büyük oyuncu tribi veya zıtlık görmedim . Hepsine bana güvenleri için tek tek teşekkür ediyorum. Çok sıcakkanlılar.” 

Basei yazısında Zergsting ile ilgilide oldukça uzun bir yer vermiş. “Zergsting.. Bu noktada değişik hislere sahibim. Sezon 4’te ilk kez TBF’ye gittiğimde izlediğim ve örnek aldığım oyunculardan birinin koçu olmak çok farklı bir histi. Karakteri çok sivri ve keskin olan bir oyuncu. Bu sebepten baştan itibaren sorunlar yaşayacağımızı düşündüğüm oyunculardan biriydi aslında. Ama Onur gerçekten kendini kazanmaya adadığında tüm karakterindeki huysuzluklarını bir kenara bırakıp tüm ruhunu verecek bir oyuncu. Bunu tamamen hem performansıyla hem de duruşuyla gösterdi. Takım içinde de bana en çok yardımcı olan oyuncu diyebilirim. Başarının 3/10 u benimse 7/10 u ona aittir.(değişim sonrası) . Kazanmak istemek haricinde hiçbir amacı yoktu büyük saygı duyuyorum.”

Yazının tamamını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.


Prof. Dr. Tufan Tükek’ten Armut ve SuperMassive’e tebrik

Çocukluğundan beri oyunlarla büyümüş ve üniversitede de dijital oyun tasarımı ve geliştirmeye yönelmiş sıradan biri.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Espor