Connect with us

Espor

Galatasaray Espor VALORANT takımında ayrılık!

Galatasaray Espor VALORANT takımı “gosaydam” ile yollarını ayırdı!

Galatasaray Espor VALORANT

Yeşil sahalarda olduğu gibi espor arenasında da başarılarını pek çok alanda gösteren Galatasaray Espor VALORANT takımı sosyal medya hesapları üzerinden bugün bir ayrılık duyurusu yapıldı. Yapılan duyuru ile son zamanlarda kimi kitleler tarafından ayrılacağı tahmin edilen bir oyuncu ile yollar ayrılmış oldu. Galatasaray Espor’un açıklamasına göre Göksel “gosaydam” Saydam ile yollar karşılıklı olarak ayrılmış oldu.

Göksel “gosaydam” Saydam ile karşılıklı anlaşma yoluyla ayrıldıklarını belirten Galatasaray Espor, oyuncuya takıma katkıları için teşekkürlerini sunarken ayrıca oyuncunun kariyerinin devamında da başarılar diledi. Galatasaray Espor cephesinden konu hakkında yapılan paylaşımlar bunlarla sınırlı olurken VALORANT oyuncusu Göksel “gosaydam” Saydam da konu ile ilgili kendi sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu. Kendisinin son zamanlardaki kötü performansına dikkat çeken gosaydam’ın paylaşımı ise şu şekilde oldu.

https://twitter.com/gosaydam/status/1506933154426372096

Göksel “gosaydam” Saydam paylaşımında daha güzel bir şekilde geri dönme dileğini paylaşırken Galatasaray Espor VALORANT takımı oyuncunun yerini nasıl ve kim ile dolduracağını henüz açıklamış değil. Bu konu hakkında yeni bir paylaşım yapılır ise bunu sizlerle paylaşıyor olacağız. Bizler de hem Göksel “gosaydam” Saydam’ın hem de Galatasaray Espor’un başarılarının devamını diliyoruz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor