Connect with us

Espor

Galatasaray Espor VALORANT takımında hile iddiaları!

VCT Game Changers maçında karşılaşma esnasında hileci tespit edildi.

Galatasaray Espor

7 Nisan 2023 Cuma günü Turgutlu Belediyesi Espor ve Galatasaray Espor arasında oynanılan VCT Game Changers maçında hileci tespit edilmesi sosyal medyada ve espor dünyasında büyük ses getirdi. Turgutlu Belediyesi Espor oyuncusu “daffy” yaptığı açıklamada Galatasaray Espor takımından “Naksu”‘nun banlandığını belirtti.

Konuyla ilgili olarak Turgutlu Belediyesi Espor’dan da gelen mesajda, rakiplerinin diskalifiye olduklarını ve kendilerinin bir üst tura yükseldiklerini belirtti.

Galatasaray Espor konu hakkında ne dedi?

Galatasaray Espor Twitter üzerinden yaptığı açıklamada ikinci maçın ilk round’unda “Hileci Tespit Edildi” uyarısı nedeniyle karşılaşmaya ara verildiğini söyledi. Konu hakkında gerekli aksiyonları aldıklarını söyleseler de, sosyal medyada fazlasıyla tepki aldılar.

Gündeme bomba gibi düşen olayın ardından Galatasaray Espor Genel Menajeri Deniz Çınar da açıklama yaptı. Açıklamasında itirazlarını yaptıklarını ve konu hakkında herkesin beklemesi gerektiğini belirtti.

Takım oyuncuları “xenia” ise yaptığı açıklamada insanların önyargılı olmaması gerektiğini söyledi. Henüz taraflardan başka bir açıklama gelmese de, Galatasaray Espor tarafı oldukça tepki aldı. Şimdilik oyuncuları hakkında resmi bir açıklama gelmesi bekleniyor. Şimdilik takım oyuncuları Naksu’nun incelemeleri ise sürüyor.


İlginizi Çekebilir:

Galatasaray Espor, Onur “Padisah” Dönmez’i renklerine kattı

İletişim: esrasenekci@gmail.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor