Connect with us

ZULA

Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe Zula arenasında tekrar karşılaşacak

Zula Süper Lig’de derbi heyecanı: Galatasaray ile 1907 Fenerbahçe bu hafta yeniden karşı karşıya geliyorlar.

Zula Süper Lig‘de bir ay sonra yeniden derbi heyecanı yaşanıyor. Galatasaray Espor ve 1907 Fenerbahçe 6. hafta 3. gününde yeniden karşı karşıya gelecek. Bundan önce ikincihaftada karşılaşan iki takım arasından galibiyetle ayrılmayı başaran ekip Galatasaray Espor olmuştu.

Ligde 9 galibiyet ve 1 mağlubiyet ile lider konumda bulunan 1907 Fenerbahçe’nin en yakın rakibi bu hafta karşılaşacağı 7 galibiyet ve 3 beraberlik ile Galatasaray Espor.

Galibiyet durumları

1907 Fenerbahçe ligdeki tek mağlubiyetini Galatasaray Espor’dan alırken, Galatasaray Espor ise henüz mağlubiyet yüzü görmedi. Önemli karşılaşma öncesi bu akşam Galatasaray Espor ligin tecrübeli ekibi Gamers of Future ile karşılaşacak. 1907 Fenerbahçe ise İstanbul Espor ile karşı karşıya gelecek.

Büyük derbi öncesi takım oyuncuları önemli açıklamalarda bulundu.

1907 Fenerbahçe’den Cixed: “Galatasaray’ı yeneceğiz.”

“Derbinin öneminin farkındayız. Derbi maçlarının havası çok farklı olsa da bizim için diğer maçlardan bir farkı olmayacak. Çünkü Galatasaray’ı yeneceğiz.” diyerek maç öncesi iddialı açıklamalarda bulundu.

Galatasaray Espor’dan KoKo: “Her şeyimizi ortaya koyacağız.”

“1907 Fenerbahçe ile derbi maçına çıkıyoruz. Taraftarlarımız ve camiamız için sonuna kadar savaşacağız ve kazanmak için her şeyimizi ortaya koyacağız. Geçmişteki tüm maçları kazanmış olabiliriz ama salmak yok. Nasıl bir takım olduğumuzu, takımdan da öte olduğumuzu herkese bir kez daha göstereceğiz.” dedi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ZULA