Connect with us

LoL

Galatasaray Espor bu hafta 1907 Fenerbahçe derbilerini kazandı!

Galatasaray Espor bu hafta oynadığı iki 1907 Fenerbahçe derbisini de kazandı!

Ülkemizde sporun en büyük derbilerinden biri olan Galatasaray – Fenerbahçe derbisi bu hafta espor sahnesinde yaşandı. Gülen taraf ise Galatasaray Espor oldu.

Galatasaray Espor bu hafta derbileri aldı!

İlk derbi önce VF Şampiyonluk Ligi Yaz Mevsimi’nde oynandı. 1907 Fenerbahçe’ye karşı oynadığı son dönemdeki maçları kazanamayan Galatasaray, şeytanın bacağını bu hafta kırdı ve rakibini yenmeyi başardı.

İlk derbinin sevincini doyasıya yaşayamadan bir başka derbi galibiyeti de Zula’dan geldi. Zula Süper Lig Sezon 4’ün ilk haftasında oynanan derbi maçını kazanan ekip yine Aslanlar oldu. Maç Zula Süper Lig formatı gereği iki harita üzerinden oynandı ve Galatasaray bu iki haritayı da kazanarak 1907 Fenerbahçe’yi 2-0 yendi.

İki farklı mecrada aldığı galibiyetlerle bu hafta taraftarlarına adeta bayramı yaşatan Sarı-kırmızı ekibin oyuncuları da bir hayli mutlu. Takımın League of Legends oyuncusu Madness bu hafta alınan galibiyetlerin ardından Worlds’e gitmek istediklerini söyledi. Zula takımı da LoL takımı gibi galibiyeti yemekle kutladı.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL