Connect with us

Espor

Galatasaray Esports, Fire Flux Esports karşısında yanlışlıkla teslim oldu

Galatasaray Esports’un yanlışlıkla teslim olması sonucu karşılaşma geriye alındı.

Galatasaray Esports, Fire Flux Esports karşısında yanlışlıkla teslim oldu
Görsel: youtube.com/c/VALORANTRegionalLeagueTR

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 2. Hafta karşılaşmaları hızlı başladı. 16 Mayıs Pazartesi günü saat 17.30’da start alan Fenerbahçe Esports – Team Lixa karşılaşmasında sarı lacivertli taraf üç maçlık seride iki karşılaşmayı da kazanarak sezondaki ilk galibiyetini almış oldu. Günün ikinci maçında ise Galatasaray Esports ile Fire Flux Esports karşı karşıya geldi.

Günün ikinci ve son karşılaşmasının ilk maçında Fracture haritası seçildi. Galatasaray Espor’un önde başladığı karşılaşmada ipleri sonradan eline alan FF ekibi, 13-9’luk bir skor ile galibiyete ulaşarak seride 1-0 öne geçti.

Galatasaray Esports ekibi mola alırken yanlışlıkla teslim oldu

Serinin ikinci karşılaşması Ascent haritasında oynandı. Kafa kafaya giden seride skor tablosu 4-5’i gösterdiğinde taktik mola almak isteyen Galatasaray Esports ekibi yanlışlıkla rakibi karşısında teslim oldu.

İzleyicileri şaşırtan hatanın ardından VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split canlı yayını 20 dakikalık bir araya giderken, bu sırada karşılaşmanın lobisi tekrardan kurularak maç teslim olunmadan önceki haline döndürüldü.

Kısa bir aranın ardından yeniden başlayan karşılaşmada Fire Flux Esports hakimiyeti eline alarak ardı ardına kazandığı turlar ile birlikte karşılaşmayı 13-4, seriyi ise 2-0’lık bir skor ile kazanarak ligdeki ikinci galibiyetini almış oldu.


İlginizi Çekebilir:

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 2. Hafta mücadelesi başlıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor