Connect with us

PUBG

Galatasaray Esports, PUBG Mobile takımı ile yollarını ayırdı!

Galatasaray Esports, PUBG Mobile takımı ile yollarını ayırdı!

Galatasaray Esports PUBG Mobile

Galatasaray Esports, PUBG Mobile takımı ile yollarını ayırdı. 11 Mart‘ta duyurulan kadro, 6 ay sonrasında dağılmış oldu!

“TEŞEKKÜRLER | PUBG Mobile takımımız ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Bugüne kadar verdikleri tüm emekleri için teşekkür eder, kariyerlerinde başarılar dileriz.”

Hem dünyada hem de ülkemizde popülerliği günden güne artan PUBG Mobile’da mücadele etmek üzere birçok takım kurulduğuna şahit olmuştuk. Hatta neredeyse tanıdığımız tüm kulüplerin bünyesinde bir takım bulunuyordu. Bu yılın Mart ayında da köklü spor kulüplerinden Galatasaray Esports bu sahnede de boy göstereceklerini duyurmuştu.

https://twitter.com/GSEsports/status/1370080378329829377

Mücadele ve rekabetin olduğu her alanda bulunmak, toplu ve uyum içinde oynamak için Galatasaray, PUBG Mobile sahnesinde!  Armamızı PUBG Mobile sahnesinde taşıyacak olan kadromuza başarılar dileriz. Ailemize hoş geldiniz!”

Shelby, Korda, Speziale, Pucca ve Xray‘den oluşan ekip, altı ay boyunca sarı kırmızı forma ile mücadele etmişti. PUBG Mobile Club Open, PUBG Mobile Pro League gibi turnuvalarda boy gösteren ekip, takım bünyesinde iken istenilen başarıyı elde edemedi.

Takımdan ayrılan tüm oyunculara ve Galatasaray Esports’a başarılar diliyoruz!

İlginizi Çekebilir:

Fire Flux Esports, PUBG Mobile arenasına giriş yaptı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


PUBG