Connect with us

Espor

Galatasaray yeni FIFA oyuncusu Testotier ile sözleşme imzaladı

Son dönemde espor ataklarını sıklaştıran Galatasaray, FIFA oyuncusu Jannik “Testotier” Berg sözleşme imzaladı. İmza töreninden bir gün önce Türk Telekom Arena’da yer alan oyuncu, bugün atılan imzalarla birlikte resmen Galatasaraylı oldu. Testotier, Nisan ayı sonu Balkan Kupası ardından Haziran ayında FIFA Global Series play-offlarında Galatasaray’ı temsil edecek.

Ayrıca Galatasaray’ın yeni oyuncusu Testotier ile yaptığımız Gank programına 22 Nisan Pazar günü YouTube kanalımızdan ulaşabilirsiniz!

Temsilciğini AgentBros’un yaptığı Jannik “Testotier” Berg, başarılarına Galatasaray çatısı altında da devam etmek istiyor. Galatasaray gibi dev bir kulübe dahil olduğu için son derece mutlu olduğunun altını çizen Testotier, ayrıca Playerbros ofisinde sorularımızı yanıtladı. YouTube kanalımızdan bu içeriklere ulaşabileceksiniz.

FIFA’da da varım dedi

Erol Özmandıracı’nın direktifleri doğrultusunda yoluna devam eden Galatasaray Esports, yeni transferi Testotier ile birlikte yarıştığı oyun kulvarlarının sayısını da ikiye çıkarmış oldu. Hali hazırda bir Wolfteam takımı bulunan kulüp, şimdi de resmen FIFA alanında da varım dedi.

Daha önceki açıklamalarında FIFA alanında iki oyuncu getireceklerini belirten Özmandıracı, bu gelişmeyle birlikte ilk oyuncusunun açıklamış oldu. Önümüzdeki kış mevsiminde League of Legends’ın resmi espor ligi Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nde de boy gösterecek takımın ilerleyen dönemde yeni oyuncularını açıklaması bekleniyor.

emre@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


Espor