Connect with us

Espor

Galatasaray yeni FIFA oyuncusu tomassonGOD’ı açıkladı!

Son dönemde espor ataklarını sıklaştıran Galatasaray’dan bir transfer hamlesi daha geldi.

Son dönemde espor ataklarını sıklaştıran Galatasaray’dan bir transfer hamlesi daha geldi. Daha önce bu hafta yeni FIFA oyuncularını açıklayacağını söylenen takım, geçtiğimiz günlerde ilk transferi Jannik “Testotier” Berg ile sözleşme imzalamıştı. Şimdilerde bir diğer FIFA oyuncusunu tanıtan takım, Thomas “tomassonGOD” Dorey‘i transfer etti.

Küçük yaşlarından beri başarılı

Küçük yaştan itibaren futbol oyunlarında başarıları bulunan tomassonGOD, France Paris PES 2010, France Paris PES 2011 organizasyonlarında şampiyonluğa ulaşmayı başarmıştı. 2015 yılında yine PES’te mücadele eden oyuncu, başarılı bir performans sergilemişti. Şimdilerde FIFA kategorisinde boy gösteren Thomas, Galatasaray bünyesinde de FIFA organizasyonlarına katılacak.

Galatasaray Espor’a merhaba dedi

Bu tarihten itibaren Galatasaray Espor’un FIFA kadrosunda yer alacak olan tomassonGOD, Xbox platformunda mücadele edecek. Kulübün geçtiğimiz günlerde sözleşme imzaladığı Testotier ile birlikte Galatasaray’ın başarısı için ayrı ayrı mücadele edecek olan oyuncular, Galatasaray’ın FIFA’daki yüzleri olarak öne çıkacaklar. Ayrıca ikili gelecek haftalarda ilk sınavını Multiplayer FIFA18 Balkan Kupası organizasyonunda verecek!

2 Yorum

2 Comments

    Leave a Reply

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


    Espor