Connect with us

Espor

Galatasaray’a transferi ile tartışılan Masic’den açıklama geldi

Transferi ile tartışma yaratan Masic, bir açıklama yayınladı.

Galatasaray'a transferi ile tartışılan Masic'den açıklama geldi
Görsel: twitter.com/GSEsports

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray Espor’un VALORANT kadrosuna kattığı Sermet “Masic” Demirer’in transferinin duyurulmasının ardından, Vadinin Aslanları isimli Galatasaray Espor hayran topluluğu bir açıklama yayınlayarak bu transfere tepki göstermişti.

Tartışmalı transferin ardından Masic, ilk maçına 23 Mayıs Pazartesi günü akşamı VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 3. Hafta kapsamında Fenerbahçe Esports karşısında çıktı. Yeni takımı ile ilk maçında 80/36/8’lik bir skora ulaşan oyuncu, bu performansı ile adından söz ettirdi.

Fenerbahçe Esports’u 2-1 mağlup etmelerinin ardından kişisel Twitter hesabı ve TwitLonger üzerinden bir açıklama yayınlayan Sermet “Masic” Demirer, tartışılan konu hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

Masic: “Galatasaray camiasına hiçbir zaman küfür etmedim”

Galatasaray Espor’a transferi sonrası yaşananlar ile alakalı olarak bir açıklama yapmak istediğini belirten Demirer, “Seneler önce yaşadığım bir olay yüzünden eleştirilere maruz kaldım. Tabi ki taraftarımızın eleştirilerini anlayışla karşılıyorum fakat olayın bazı kısımları yanlış lanse edildi. Ben Galatasaray camiasına hiçbir zaman küfür etmedim.” dedi.

Masic bir Galatasaray taraftarı olarak böyle bir şey yapmasının söz konusunu olmadığını dile getirirken, geçtiğimiz yıllarda yaşanan olayı “3-4 sene önce yaşımın da verdiği toylukla şu an çok pişmanlık duyduğum bir olay yaşandı. Daha sonrasında o oyuncuyla karşılıklı konuşarak aramızdaki problemi de giderdik.” sözleri ile aktardı.

Yaşanan olay hakkında kırdığı insanlardan tekrardan özür dileyen oyuncu, Galatasaray taraftarının kendisini bu olay ile değil, gösterdiği performans ile hatırlaması için elinden gelen her şeyi yapacağını ifade etti.


İlginizi Çekebilir:

VRL 2022 Türkiye: Birlik 2. Split 3. Hafta karşılaşmaları başlıyor

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor