Connect with us

LoL

Galio’nun Ulti Güçlendirmesi PBE’de Test Ediliyor!

Galio güçlendirmesi PBE’de!

Galio

Galio‘yu, W+Sıçra kombosu kaldırıldıktan sonra oyunlarda daha az görmeye başlamıştık. Bu gelecek güçlendirme ile beraber hem profesyonel arenada hem de kendi oyunlarımızda daha fazla görebiliriz!

League of Legends oynanış tasarımcı lideri Mark “Scruffy” Yetter geçtiğimiz gece Galio güçlendirmesini Twitter‘dan duyurdu. 10.7 yaması ile gelmesi planlanan güçlendirme, ultisinin artık takım arkadaşlarına kendi pasifi olan büyü kalkanı vermesi yönünde.

“10.7 yaması için değişikliklerimizi PBE‘de deniyoruz.”

R– Takım arkadaşları Galio W’sunun pasifi olan Büyü Kalkanını 4 saniyeliğine kazanır”

“W+Sıçra kombosunu kaldırdığımızdan beri şampiyonun etkinliği azalmıştı. Bu değişiklikle hayat kurtaran bir ultiyle beraber onu çok da problem olmadan güçlendirmek istiyoruz.”

Takım arkadaşlarının da Büyü Kalkanı alacak olması şampiyonu büyük bir takım savaşı tehditi haline getirebilir ve rekabetçi arenada daha fazla görmeye başlayabiliriz.

9.14 yamasında aldığı bu zayıflatma ile seçilme oranı 0.8 gibi düşük sayılara düşmesinin tek sebebi W+Sıçra kombosunun kaldırılmasıydı. Rakipler artık Galio kışkırtmasına çok daha rahat tepki verebiliyordu. Şu anda da seçilme oranı eskiye çok yakın olan şampiyon artık destek olarak tercih ediliyor.

Acaba Riot‘un “hayat kurtarıcı” değişiklikleri Heybetli Muhafız’ı daha fazla görmemizi sağlayacak mı? Hep beraber oynayıp göreceğiz!

İlginizi Çekebilir:

VFŞL 2020 Kış Mevsimi’nin Geri Kalan Maçları Seyircisiz Oynanacak!

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL