Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Gambit emektar oyuncusu AdreN ile yollarını ayırdığını açıkladı

Gambit ekibinde beklenen ayrılık gerçekleşti.

CIS bölgesinin önemli CS: GO temsilcilerinden Gambit, Kazakistanlı emektar oyuncusu AdreN ile yollarını ayırdığını açıkladı.

Kulübün resmi sosyal medya hesaplarından yapılan açıklamada oyuncuya Gambit CS: GO takımının kuruluşundan beri verdiği emekler için teşekkür edildi. Gambit CGO’su Konstantin Pikiner ise “Gambit’te geçirdiği 3 yılda başarılarımıza koyduğu katkı için Dauren “AdreN” Kystaubayev’e teşekkür etmek istiyorum. O, Counter Strike tarihindeki en parlak CIS bölgesi oyuncularından bir tanesi. Kariyerine başarıyla devam etmesini ve yeni zaferler kazanmasını dilerim” şeklinde konuştu.

AdreN’ın Gambit kariyeri nasıl geçti?

2016 yılının başında Gambit CS: GO takımının kurulmasıyla birlikte Gambit adına mücadele etmeye başlayan 28 yaşındaki oyuncu, buradaki ilk şampiyonluğunu Columbus 2016 CIS Minör’ünde yaşadı. Daha sonrasında Adrenaline Cyber League 2016, DreamHack Open Austin 2017 ve ROG Masters 2017 gibi turnuvaları da kazanan oyuncunun, bu dönemdeki en büyük başarısı PGL Major Kraków 2017‘yi kazanması oldu. Kazakistanlı oyuncu, 16 Ekim tarihinden beri Gambit bünyesinde inaktif olarak yer alıyordu.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive