Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Gambit deneyimli oyuncu AdreN için tekliflere açık olduğunu belirtti

Gambit transfer listesine bir oyuncu daha ekledi.

Bir dönemin yıldız takımlarından biri olan Gambit, deneyimli oyuncusu AdreN’i yedeğe çektiğini ve onun için gelecek tekliflere açık olduklarını belirtti.

Gambit, Twitter’dan yaptığı açıklama ile takımın deneyimli oyuncusu AdreN’i yedeğe çektiklerini ve oyuncunun transfer listesine konulduğunu belirtti. Aynı zamanda oyuncuya teşekkür de eden Gambit, kısa sürede tekliflerin gelmesini umuyor.

İşte o açıklama

 

Alınan bu kararla beraber Gambit’te yedeğe çekilen isim sayısı ikiye yükseldi. AdreN’den önce hobbit de yedeğe çekilmiş ve tranfer listesine konulmuştu.

Aslında alınan bu kararlarda takım yönetiminden çok oyuncuların rolü daha fazla olduğu ortaya çıktı. Çünkü her iki oyuncu da artık kendilerini başka takımlarda hatta başka bölgelerde denemek istediklerini belirtti. Takımları da oyuncuların bu kararlarına saygı gösterdi ve gelecek espor hayatlarında başarılar diledi.

Gambit yönetiminden Konstantin Pikiner yaptığı açıklamada; Hem kendisi hem de CS: GO kadrosu için bir değişim zamanı. Bunu akılda tutarak, başka bir bölgede, muhtemelen başka bir bölgede kendini kanıtlama kararını destekliyoruz.” dedi.

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive