Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Game Garaj CS:GO turnuvasında ikinci eleme kayıtları açıldı

.@gamegarajcom sponsorluğunda düzenlediğimiz CS:GO turnuvasında ikinci eleme kayıtları açıldı.

Game Garaj CS:GO turnuvasında ikinci eleme kayıtları açıldı

Büyük mücadelelerin sahnelendiği Game Garaj CS:GO turnuvasında son 64 takımın yarışacağı ikinci elemeler için kayıtlar açıldı. 23 Mayıs Pazar günü gerçekleştirilen karşılaşmaların ardından 64 takımdan sadece 4 takım gruptan çıkmayı başarabilmişti.

Turnuvaya ön kayıt yaptırdıktan sonra kaydını tamamlayan ilk 64 ekip, takvim 30 Mayıs Pazar gününü gösterdiğinde ikinci elemelerde mücadele edecek. 64 takımın karşılaşacağı elemelerin ardından sona kalan 4 takım gruptan çıkmış olacak.

5 Haziran Cumartesi günü ise son sekiz takım çeyrek finallere, çeyrek finallerde de başarıya ulaşan takımlar aynı gün oynanacak olan yarı final karşılaşmalarına çıkacaklar.

Playerbros Twitch kanalı üzerinden canlı olarak yayınlanacak heyecan dolu final karşılaşması ise Özgür “Root” Alagül ve Berke “Vlad” Kantürk’ün anlatımı ile izleyicilere aktarılacak.

Game Garaj sponsorluğunda düzenlediğimiz CS:GO turnuvasının sona ermesinin ardından ödül havuzu şampiyon takıma 3.000 TL, 2. takıma 1.500 TL ve 3. takıma 750 TL şeklinde bölüştürülecek.

Game Garaj CS:GO turnuvasının ikinci elemelerine kayıt olmak için buraya tıklayabilir veya playerbros.com/turnuva adresine gidebilirsiniz.


İlginizi Çekebilir:

Game Garaj Kurucu Ortağı ve Genel Müdürü Bora Aras Röportajı

Şef Editör - Espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum. - yusufcan@playerbros.com

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive