Connect with us

Güncel

Game Garaj “Oyun Yeniden Başlıyor” mottosuyla çıktığı yola yeni showroomu ile devam ediyor

Game Garaj “Oyun Yeniden Başlıyor” mottosuyla çıktığı yola yeni showroomu ile devam ediyor!

Sektörde 2002 yılından beri faaliyet gösteren Garaj Online’ın 2020 Mart ayında kurulan markası Game Garaj,  İstanbul Üsküdar’daki showroomunda hafta içi 09.00-18.00 saatleri arasında ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Markanın genel müdürü ve kurucu ortağı Bora Aras, düzenlenen online basın toplantısında, markanın yol haritasını anlatırken müşteri memnuniyeti ve müşteri beklentilerine özellikle vurgu yaptı. “Müşteri memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemli” diyen Aras, 2021 Temmuz ayında müşterilerine 7/24 canlı destek vermeyi hedeflediklerini belirtti.

Game Garaj ağırlıklı olarak oyun bilgisayarları ve donanımı konusunda hem kendi markası hem de dünyanın önde gelen markaları ile oyun severlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışıyor.

Oyun severler ister gamegaraj.com’dan  isterlerse de showroomdan ürünlere ulaşabilecek ve ihtiyaçları olması durumunda Türkiye’nin her yerinden kargo ile gönderebilecekleri ürünleri için Game Garaj’ın teknik servis hizmetinden yararlanabilecek.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel