Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

Games Clash Series duyuruldu!

Games Clash Series'e Korona virüsü engeli!

İki yıldır Polonya’nın Gdynia şehrinde düzenlenen Games Clash Masters, bu yıl iki turnuva ile birlikte izleyici karşısına çıkıyor.

Polonyalı organizasyon Games Clash, her yıl olduğunun aksine bu yıl iki farklı turnuva ile büyümeye doğru yol alıyor. Turnuvalardan ilki, Gliwice şehrinde düzenlenecek olan Games Clash Arena 2020 olacak ve bu turnuva Haziran ayında bizler ile buluşacak. 5 ve 7 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek organizasyonda toplamda 8 takım mücadele edecek ve $100.000 değerinde ödül havuzu bulunacak. Gliwice Arena’da yaklaşık 15.000 Polonyalı CS:GO severin karşısına çıkacak olan turnuvaya 6 takım direkt olarak davet alırken, diğer iki takım ise açık ve kapalı elemelerden geçerek burada mücadele etmeye hak kazanacak.

Organizasyon tarafından düzenlenecek yılın ikinci turnuvası ise Games Clash Masters 2020 olacak. Her yıl olduğu gibi bu yıl da Gdynia şehrinde, Gdynia Arena’da karşımıza çıkacak olan turnuva da, yine aynı sistemle düzenlecek. 11-13 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek olan, 6 takımın direkt davet aldığı ve toplamda 8 takımın mücadele edeceği turnuvada da $100.000 ödül havuzu bulunacak. Geçtiğimiz yıl ev sahibi ekiplerden Illuminar’ın şampiyon olduğu turnuva bu yıl kuşkusuz daha da göz önünde olacak. Bakalım Polonya’daki bu Counter-Strike şölenine davet alan ekipler kimler olacak?

Espor yazarı, boş zamanlarında bilgisayar mühendisi, ara sıra kaleci, bazen de CS:GO takım koçu, iyi bir Beşiktaşlı..

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Counter-Strike Global Offensive