Connect with us

Espor

GameZone Game On! Etkinliği Ankara’da Devam Ediyor. Büyük Finale Bir Adım Daha Yaklaşıyoruz!

ROG, MediaMarkt ve Intel’ın katkılarıyla düzenlenen GameZone GameOn! etkinliği hız kesmeden devam ediyor! Sıradaki durak Ankara olacak.

GameZone Game On! Etkinliği Coşkuyla Başladı: Büyük Final İçin Geri Sayıma Start Verildi

ROG, MediaMarkt ve Intel iş birliğiyle düzenlenen “GameZone Game On” etkinliği, 20 Temmuz’da Ankara Kentpark AVM‘de! Saat 14:00’te başlayacak etkinlik, oyun tutkunlarını bir araya getirecek.

Bu heyecan dolu etkinlikte oyuncular, VR, futbol, yarış ve FPS oyunlarında yeteneklerini sergileyecek ve unutamayacakları bir gün geçirecekler.

Oyun dünyasının sevilen isimlerinden Ferit “WtcN” Karakaya ve Kemal Can “Kendine Müzisyen” Parlak, etkinliğe katılarak hayranlarıyla buluşacak ve gün boyu katılımcılarla vakit
geçirecek.

Etkinlik sonunda oyuncular, dört farklı oyun türünde gösterdikleri performansa göre puanlanacak. Birinci olan oyuncu 10.000 TL, ikinci olan 5.000 TL, üçüncü olan ise 2.500 TL değerinde hediye çeki ile ödüllendirilecek.

En yüksek puanı alan bu üç oyuncu, İstanbul’da düzenlenecek Büyük Final’e katılmaya hak kazanacak. Büyük Final’de ise finalistler 300.000 TL değerindeki büyük ödül için kıyasıya bir rekabete girecekler.

Etkinlik süresince, ilk 10’a giren oyunculara ROG’dan hediye ekipmanlar verilecek. Ayrıca, katılımcıları sürpriz hediyeler bekliyor olacak.

Oyun dünyasının nabzını tutmak ve bu heyecan dolu günü kaçırmamak için tüm oyun severleri bekliyoruz. Etkinliğe katılmak ve daha fazla bilgi almak için https://gamezonegameon.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

 

yazmayı sever.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor