Connect with us

Güncel

Gaming Community Expo’nun 2021 etkinliği, Unreal Engine sayesinde dijital biçimde gerçekleşecek

Dijital etkinlik alanı oynanabilir ve keşfedilebilir olacak.

Gaming Community Expo

Gaming Community Expo veya GCX, bu yıl Unreal Engine ile yapılan tamamen keşfedilebilir ve oynanabilir bir etkinlik alanıyla dijital biçimde gerçekleşecek.

Rare Drop CEO’su, başkanı ve etkinliğin kurucu üyelerinden biri olan Kevin Murray, etkinlik alanının “uzayda” gerçekleşecek şekilde inşa edildiğini duyurdu. Bu dijital ortam, katılımcıların özelleştirilebilir avatarlar, sesli sohbet ve daha fazlasıyla etkinliğe gerçek zamanlı olarak “katılmalarına” olanak tanıyacak.

St. Jude Çocuk Araştırma Hastanesi için yıllık bağış toplama etkinliği ile tanınan GCX, COVID-19 salgını nedeniyle internete taşınmak zorunda kalmadan önce geçen yıl Orlando, Florida’da gerçekleşecekti. Geçen yıl, yalnızca çevrimiçi festivaller hastane için 6 milyon doların üzerinde para topladı.

Salgın hala devam ederken, dijital formatla devam etmek mantıklı. Ancak bu iddialı yeni sürüm benzersiz bir deneyim. Bu yılki etkinlik, geçmiş yıllarda olduğu gibi bir haftalık bağış toplama da içerecek.

Murray, iptal edilen 2020 etkinliğindeki kayıt sahiplerinin bu yılki dijital etkinliğe zaten erişebildiğini doğruladı. Ayrıca uzay istasyonu için bir paketi ve özel kostümler alacaklar.

GCX, 19 Mart’ta soruların cevaplanacağı ve etkinlikle ilgili daha fazla bilginin açıklanacağı bir canlı yayına ev sahipliği yapacak. Uzay istasyonu etkinliği 17 Haziran – 20 Haziran tarihleri ​​arasında gerçekleşecek. Bilet satışları 1 Nisan’dan itibaren 55 dolardan başlıyor.

Zula Kadınlar Ligi 3. Hafta 2. Gün karşılaşmaları tamamlandı

LEC, LCS sıralamaları ve playoff katılımcıları sizlerle G2 ve Cloud9 zirvede

 

 

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel