Connect with us

Espor

Gaming in Turkey ve Faceit işbirliği ile üniversite takımlarına sürpriz haber!

Gaming in Turkey ve Faceit işbirliği yapıyor! Kendini global anlamda kanıtlamak isteyen üniversite düzeyinde ki takımlara bomba haberler var!

Gaming in Turkey ve Faceit işbirliği yaptı! Üniversite düzeyince olan espor takımları için mükemmel bir haberimiz var. Gaming in Turkey resmi Instagram hesabı üzerinden Faceit ile işbirliği yapacağını duyurdu! Amaçları ise Türkiye’de üniversite düzeyinde ki esporu geliştirmek. İşte detaylar!

Gaming in Turkey ve Faceit işbirliği yaptığını açıkladı!

Global düzeyde oyun turnuvaları düzenleyen Faceit, Gaming in Turkey ile işbirliği yaptı ve üniversite düzeyinde ki espor oyuncularına müjdeyi verdi! Eğer üniversite düzeyinde bir espor takımıysanız ve kendi yeteneklerinizi global düzeyde göstermek istiyorsanız sizi sevindirecek haberlerimiz var! Counter Strike: Global Offensive (CS: GO) üniversite ligi Gaming in Turkey ve Faceit işbirliği ile başlıyor. Collegiate Esports League Türkiye olarak adlandırılacak olan turnuvanın bu sonbahar ayında başlayacağına verilen bilgiler arasında. Eğer daha detaylı bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak Gaming in Turkey’in resmi sitesinden turnuva hakkındaki detayları takip edebilirsiniz.

Elinden kalem düşmeyen...

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor