Connect with us

Röportaj

Gank – Bölüm 8: Galatasaray’ın yeni transferi Testotier ile konuştuk!

Galatasaray‘ın FIFA’daki yeni transferi Jannik “Testotier” Berg ile konuştuk. Kulübün FIFA alanındaki rekabetine PlayStation 4 platformundan dahil olacak olan oyuncu, Multiplayer Balkan Kupası ile ilk defa sarı-kırmızılı kulüp için mücadele edecek. Bu organizasyondan önce Testotier’ı tanımak isteyenleriniz için birçok soruya cevap bulduğumuz Gank videosu burada sizlerle!

Testotier transferi

Son dönemde espor ataklarını sıklaştıran GalatasarayFIFA oyuncusu Jannik “Testotier” Berg sözleşme imzaladı. İmza töreninden bir gün önce Türk Telekom Arena’da yer alan oyuncu, geçen hafta atılan imza ile birlikte resmen Galatasaraylı oldu. Testotier, Nisan ayı sonu Balkan Kupası ardından Haziran ayında FIFA Global Series play-offlarında Galatasaray’ı temsil edecek.

Erol Özmandıracı’nın direktifleri doğrultusunda yoluna devam eden Galatasaray Esports, yeni transferi Testotier ile birlikte yarıştığı oyun kulvarlarının sayısını da ikiye çıkarmış oldu. Hali hazırda bir Wolfteam takımı bulunan kulüp, şimdi de resmen FIFA alanında da varım dedi.

Gank nedir?

Gank, Playerbros’un bir video içerik formatıdır. Soruları cevaplayan kişiye daha önce pek sorulmamış, hakkındaki magazinsel soruların yöneltildiği, eğlence amaçlı hazırlanan bir video serisidir. Her seride espor alanında kendini göstermiş ve gelecek vaad eden kişilere yer verilecektir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Röportaj