Connect with us

VALORANT

Gazeteci Slasher’a göre Valorant betası birkaç hafta içinde geliyor

Ünlü espor gazetecisi Valorant’ın betası hakkında ipuçları verdi

Valorant betası

Espor sektörünün önemli habercilerinden olan Rod ”Slasher” Breslau‘ya göre Valorant betası birkaç hafta içinde gelebilir.

Riot Games‘in duyurulduğundan beri büyük bir merakla beklenen yeni FPS oyunu Valorant daha şimdiden oyuncuların ilgisini cezbetmiş durumda. Oldukça büyük bir oyuncu kitlesi tarafından beklenen oyun geçtiğimiz Ekim ayında duyurusu yapıldığından beri tüm gözleri üzerinde toplamış durumda.

Hal böyleyken oyuncuların en çok merak ettiği konulardan biri de Valorant betası hakkında oldu. Riot Games henüz oyunun beta süreci ile ilgili bir açıklama yapmamış olsa da bazı profesyonel esporcular ve gazeteci Rod Breslau oyunculara beta hakkında ipuçları verdi.

Rod Breslau Cheddar Esport ile yaptığı bir röportaj esnasında ”önümüzdeki birkaç hafta içerisinde çıkacak bir beta olacak” diyerek tartışmaları şimdilik sonlandırdı. Ancak yeniden hatırlatmakta fayda var ki Riot Games’ten beta süreci hakkında resmi bir açıklama henüz yapılmış değil.

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

VALORANT