Connect with us

Güncel

Geçmiş olsun Levent “Levo” Balım!

.@LEVOBALIM, Twitter adresinden geçirdiği operasyon ile ilgili bilgi verdi.

Levo takma ismiyle bildiğimiz gamer ve içerik üreticisi Levent Balım, Twitter adresinden B12 eksikliğinin nedeninin anlaşılması için endoskopi geçirdiğini paylaştı.

Levent Balım hala anestezinin etkisi altındayken çektiği videoda şu sözleri söyledi:

“Arkadaşlar endoskopi’den çıktım. Sakın korkmayın, sıkıntısı yok. Anestezi veriyorlar, uyumuyorsun. Biraz mide bulantısı yapıyor ama o kadar. 2 saniye sürdü zaten anestezi yediğinizde direk etki ediyor. Onun dışında şu an tabii bayağı halsizlik var.

Endoskopi’de ne yaptırdık? B12 eksikliğimin sebebini bilmiyorduk, doktor yönlerdirdi. Bunun altındaki sebepler neler, parça falan alınıyor. İşte onlara bakılıp inceleniyor.”

Vücudundaki B12 eksikliğinin nedenini bilmediklerini ve doktorunun yönlendirmesiyle hastanede endoskopi yöntemiyle bu eksikliğin araştırılacağını söyleyen Levo, takipçilerine Twitter üzerinden Basit bir prosedürdü. Sakın korkmayın çekinmeyin kontrollerinizi yaptırın.şeklinde uyarıda da bulundu.

Playerbros olarak ülkemizin sevilen yayıncı ve içerik üreticilerinden Levent Balım’a çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, en yakın zamanda iyileşmesini umuyoruz.


İlginizi Çekebilir:

Utheneras: “Bence Türkler olarak bu konularda çok ikiyüzlüsünüz”

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel