Connect with us

Espor

Geçtiğimiz Sene Bu Hafta #1 #tb

Geçtiğimiz sene bu haftanın öne çıkan gelişmesi neydi? Perşembenin hatrına #tbt geliyor: Geçtiğimiz Sene Bu Hafta #1

Her perşembe bir throwback yapalım istiyoruz. Geçtiğimiz yıl bu hafta espor ve oyun dünyasında öne çıkan ve Playerbros kanalından takipçilerimize aktardığımız bir gelişmeyi sunacağımız bu içerik serisinin ilkinde konuğumuz Ninja ve Drake!

Geçtiğimiz yıl bu dönemlerde 3 milyon takipçiye ulaşan Ninja, dünya müziğinin tanınan isimlerinden Drake ile bir canlı yayın yaptı. Ninja oyunu bilgisayar üzerinden oynarken Drake, PlayStation 4 üzerinden oynuyordu. İlk başlarda ünlü RAP’çinin sesi yayına gelmese de, sonradan bu sorun düzeldiğinde Twitch Chat’i büyük bir heyecan yaşadı. Ninja ve Drake iletişim yöntemi olarak telefon bağlantısını kullandılar ve nihayet Drake’in sesi Ninja’nın telefonunun hoparlöründen bizlere ulaştı.

Twitch yayıncıları Apex Legends’tan ne kadar para aldılar?

600 binden fazla izleyici

Ninja o döneme kadar kendi başına büyük bir yol kat etmişti fakat geçtiğimiz yıl bugünlerde büyük bir patlama yaşadı. Dünyaca ünlü bir müzisyenle oynadığı oyun 600 binden fazla izleyici tarafından izlendi. Bol aksiyonlu yapısıyla bilinen Ninja sakinliğini korudu ve her zaman olduğu gibi baskın bir şekilde oynadı. Ninja’nın, kendi kanalı üzerinden paylaştığı o anlar hemen aşağıda sizlerle.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Espor