Connect with us

Güncel

GeForce Now Türkiye sunucularının hizmete gireceği tarih belli oldu

Beta süreci bugün itibariyle başlamış durumda.

GeForce Now Türkiye

Popüler bulut tabanlı oyun sistemi GeForce Now Türkiye sunucularının bugün itibariyle beta test sürecine başlayacağını duyurdu.

Turkcell Game+ işbirliği ile ülkemizde de sunucularını hizmete sokacak olan GeForce Now hizmeti ile oyuncular kütüphanelerinde bulunan ve GeForce Now tarafından da desteklenen oyunları internet üzerinden oynayabilecekler. Sunucuların ülkemizde olması ise oyunculara oyunlardaki gecikme hızının en aza inmesi olarak geri dönecek.

GeForce Now Türkiye

Oyuncuların güçlü donanımlar ihtiyaç duymadan çıkan en son oyunları bile oynamalarına imkan veren sistem 15 Şubat tarihinde ülkemizde beta sürecine başlayacak. Lansman tarihi ise 15 Mart olarak belirlenmiş durumda. Oyuncular iki farklı paketle hizmetten yararlanabilecekler. Ücretsiz paket 1 saat oturum süresine sahipken premium pakette ise bu süre sınırsız. Buna ek olarak RTX desteği ve yoğun saatlerde öncelikli kullanım da premium paket kullanıcılarının sahip olacakları arasında.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Güncel