Connect with us

LoL

Gelecek yamada Zoe için güçlendirme düşünülüyor

Zoe yine güçlendirme almaya doymuyor.

Son PBE güncellemesiyle gelen güçlendirmeler doğrultusunda öncekiler yeterli gelmediğinden(!) Zoe yine bir güçlendirme alacak gibi gözüküyor. Bu güçlendirme tam olarak Q yeteneği olan Uçarı Yıldız için geliyor. Hani şu tek atan. Evet.

İlginizi çekebilir: Riot Games; Merkez Baskını, rünler ve Ezreal’a dair planlarını açıkladı

Geçtiğimiz haftalarda Zoe’yu her turnuvada gördüğümüzde onun bu yetenek ile birilerine hayrete düşüren hasarlar verdiğini görmüşüzdür. Tıpkı Nidalee’yı mızrak yeteğine benzeyen bu yetenekte tek fark, rakibe doğru bir portal açıp Uçarı Yıldız’ı kullanmak ve aniden güvenli bölgeye geri dönmek. Bu yetenek Zoe’nun R yeteneği olan Bi’ Ordayım Bi’ Burda ile yapıldığında Zoe’yu rakibe göre ölümcül, şampiyonu oynayana birine güvenli bir kombo yapıyor.

Peki gelecek yama ile Zoe’ya nasıl bir güçlendirme gelecek?

Neyse ki gelecek yamada Zoe için aşırı güçlendirmeler bulunmuyor. Q yeteneğinin sahip olduğu menzile göre hasar bonusu şampiyonun seviyesine bağlı olarak %150-%170 arasında değişecek. Yani Q ile yapılan maksimum menzildeki bir saldırı 18 seviyede rakibe %170 hasar verecek. Tabii bu değişikliği herkes hissetmeyebilir. Yetenek hedefe kilitli olarak atılamıyor bu yüzden hasarı verebilmek için önce yeteneği rakibe tutturmanız gerekiyor.

İlginizi çekebilir: 2018 Sezonu ödülleri nihayet açıklandı!

Diğer bir güçlendirme ise Zoe’nun E yeteneği olan Hınzır Uyku Baloncuğu için gelecek. Bu yetenek yeni gelecek yamada çok da fazla değişiklik görmeyecek. Yapılan değişikliğe göre Hınzır Uyku Baloncuğu yüksek seviyelerde daha az bekleme süresine sahip olacak. Yetenek maksimum seviyedeyken dairenin dolma süresi iki saniye kadar azalacak fakat birinci seviyede hiçbir değişim söz konusu değil.

Özet olarak özellikle profesyonel arenada görmeye devam edeceğimiz “haritadan silme” hareketlerini bir süre daha görmeye devam edeceğiz gibi duruyor. Ayrıca gelecek güncelleme ile Zoe’nun daha sık yasaklanacağını ve aksi halde daha fazla seçileceğini tahmin ediyoruz. Yine de siz siz olun oyun sırasında sakinliğini kaybetmeyin. İyi oyunlar.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL