Connect with us

VALORANT

Geliştiriciler Astra’nın üzerinde bir düzenlemeye gidiyorlar

Ajan yeteneklerinde bir düzenleme ile karşı karşıya.

Geliştiriciler Astra'nın

Geliştiriciler Astra‘nın yetenekleri hakkındaki geri bildirimleri göz önünde bulundurarak kritik bir değişiklik yapma kararlarını paylaştılar.

Geçtiğimiz günlerde Riot Games tarafından yayınlanan bir tanıtım videosu ile oyuncuların beğenisine sunulmuş olan VALORANT‘ın en yeni ajanı Astra henüz oyuna dahi eklenmeden bazı tartışmaları da beraberinde getirdi. Astral bir forma bürünerek yeteneklerini kullanabilen Astra bu astral form esnasında haritayı da gözden geçirebiliyor. Astra’nın bu formdayken Spike‘ı görebildiği fark edildi.

Astra can check for fake defuses with her abilities from r/VALORANT


Spike’ı net bir biçimde gören Astra aynı zamanda rakip takımın Spike’ı çözmeye çalışırken ne kadar ilerlediğini de çok rahat bir biçimde algılayabiliyor. Haksız rekabete yol açabilecek bu durum hakkında Riot Games de harekete geçmiş durumda. Geliştirici ekipten ‘Altombre’ konuyla ilgili olarak harekete geçtiklerini oyuncularla paylaşmış durumda ancak değişikliğin ne zaman uygulanacağı konusunda elimizde net bir bilgi yok.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


VALORANT