Connect with us

VALORANT

Geliştiriciler VALORANT hikaye modu hakkında konuştular

Geliştiriciler merak edilen konu hakkında ilk ipuçlarını verdi.

geliştiriciler VALORANT hikaye

VALORANT’a Sor serisinin yayınlanan yeni bölümünde geliştiriciler VALORANT hikaye modu hakkındaki sorulara da yanıt verdiler.

VALORANT’a Sor ile her hafta oyuncuların merak ettikleri soruları yanıtlayan geliştiriciler oyunun geleceği hakkındaki planlarını da bu seri sayesinde zaman zaman oyuncularla paylaşıyorlar. Geçtiğimiz gün yeni bir bölümü yayınlanan seride dikkat çeken sorulardan bir tanesi de VALORANT’ın hikaye modu hakkında oldu.

geliştiriciler VALORANT hikaye

Geliştiricilere VALORANT hakkında bir hikaye modu planları olup olmadığını soran oyuncuya ekibin yanıtı kesin bir evet olmasa da umut vadedici oldu. Gelecekte ajanlar ve oyunun genel evreni ile ilgili bilgileri oyuncularla daha çok paylaşacaklarını ifade eden geliştiriciler şimdilik oyuncu kartları, seslendirmeler ve oyunun çeşitli noktalarında hikayeye ilişkin ipuçları bıraktıklarını söylemiş durumdalar. Bunun yanı sıra alışıldık bir hikaye modu için şimdilik bir planları olmasa da asla asla demeyeceklerini ve oyuncuların isteklerine kulak vermeye devam edeceklerini de belirttiler.


Playerbros: Espor Haberleri ve Video İçerikleri

5 yaşından beri oyun oynuyor, bunun son birkaç senesinde de oynadığım oyunlar hakkında yazıyorum. Yarı zamanlı öğrenci, tam zamanlı sıradan insan.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


VALORANT