Connect with us

LoL

Gen.G, LCK 2022 sezonunda mücadele edecek kadrosunu tamamladı!

Son olarak Chovy’yi transfer eden Gen.G, 2022 LCK kadrosunu tamamlamış oldu!

Gen.G Chovy

2021 Dünya Şampiyonası yarı finalistlerinden Gen.G, 2022 LCK sezonu için kadrosunda yapılanmaya gitmişti. Son yaptıkları Chovy transferi ile takımın başlangıç beşlisi belli oldu!

Chovy, kadrosunu baştan sona yenileyen GEN‘in son transferi oldu. Aynı kadroyu iki yıl boyunca koruyan takım, 2022 için Ruler etrafında bir kadro kurma yolunu seçti. 2021 Dünya Şampiyonası’nda final yapamayan takım, 2022’de bu başarıyı elde etmek için elinden geleni yapıyor gibi görünüyor!

“Hoşgeldin Chovy,

2022 sezonunda takımımızın orta koridorunda rol alacak Jihoon ‘Chovy’ Jeong‘u sizlere duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Kendisine sıcak bir karşılama yaparken bize katılın!”

2018’de Griffin forması ile gösterdiği üst düzey performansından bu yana Chovy, dünyanın en iyi orta koridorları arasında gösteriliyor. 2021 yılında da Hanwha Life Esports‘ta Deft ile birlikte gösterdikleri performans ile de takımlarına LCK’in son Dünya Şampiyonası slotunu kazandırmayı başarmışlardı.

Önümüzdeki sezona girerken Gen.G, takımlarına süper yıldız ormancı Peanut‘ı da dahil ediyor. Bdd ile takas sonucunda aldıkları ormancı, etrafında birbirinden yetenekli oyuncular ile kendini göstermeye çalışacak. Takımın etrafında kurulduğu Ruler’ın yanına destek rolünde Lehends dahil edilirken son olarak da üst koridora Doran transferi yapılıyor.

2022 sezonuna girerken Gen.G, DWG KIA‘nın 2 yıldır süren dominasyonunu kırmaya çalışırcasına hamleler yapıyor. 2020 ve 2021 yıllarındaki kendi kriterlerine göre başarısız iki sezondan sonra takım, 2022 sezonuna çok güçlü bir şekilde girmeye hazır!


İlginizi Çekebilir!

Team Liquid Bjergsen ile resmi olarak anlaştı!

8 yaşından beri oyun oynayan, esporla tanıştıktan sonra hayatı değişen bir insan. 10 yıllık League of Legends oyuncusu. Bilgisayar mühendisi.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


LoL