Connect with us

Espor

Efsane Alt Koridor Oyuncusu Ruler, Gen.G ile yollarını ayırdı

Senelerdir süren birliktelik (Samsung-Ruler) bitti.

Ruler

Gen.G için yaklaşık beş yıl oynadıktan sonra Park “Ruler” Jae-hyuk, yeni mücadeleler aramak için League of Legends ekibinden resmen ayrılıyor.

Bugün Gen.G, Ruler için resmi bir veda videosu paylaştı ve onun her başarısını ve organizasyona katkısını takdir edip kutladı. Oyuncu ile Gen.G karşılıklı anlaşarak yollarını ayırıyorlar.

https://twitter.com/GenG/status/1590619109993349121?ref_src=

Ruler, organizasyona Mayıs 2018’de katıldı. Onun rehberliğinde, takım normal sezonda başarı elde etmeyi başardı ve mevsimleri sürekli olarak ilk üç içinde bitirdi. Oyuncu, ekibin iki yıl üst üste Worlds’deki yerini güvence altına almasına ve sonunda turnuva kazananları olacak olan EDward Gaming ve DRX’e kaybetmeden önce yarı finallere kadar ilerlemesine yol açtı.

Oyuncu karşılıklı anlaşmayla ayrılsa da, efsanevi oyuncunun Gen.G.’den ayrıldığını görmek hala üzücü.

Gol.gg’e göre Ruler, bu kariyeri boyunca profesyonel maçlarının çoğunu Ezreal ile oynadı ve yüzde 58,3 kazanma oranıyla oynadı. Profesyonel olarak en çok oynadığı ikinci şampiyonu, 80 maçta yüzde 62,5 galibiyet oranıyla Ashe. Sadece bir kez oynadığı şampiyonları hariç tutarsak, en yüksek kazanma oranlı şampiyonu, 43 maçta yüzde 81,4’lük inanılmaz bir kazanma oranıyla Jhin.

Tüm bu istatistikleri, inanılmaz öğrenme ve gelişme arzusunu ve getirdiği değeri göz önünde bulundurarak, Efsane oyuncu gelecek sezon için katıldığı her takım için kesinlikle bir değer olacaktır.


Papara SuperMassive Blaze VALORANT takımının yeni üyesi Burzzy oldu

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor