Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GeT_RiGhT’tan CS: GO’da kariyer yapmak isteyen oyunculara tavsiye

Get_RighT: “Sinirler benim gücüm ve zayıflığımdır. Gergin olmayı tercih ederim. Endişeli olmadığım zaman daha kötü oynarım.”

get_right cross

Counter-Strike’ın efsane oyuncuları arasında yerini almış olan GeT_RiGhT’tan CS: GO’da kariyer yapmak isteyen oyunculara özel tavsiyeler geldi.

Deneyimli oyuncu VPesports‘a verdiği röportajda çok önemli açıklamalar yaptı. “Yetenek mi, çalışmak mı?” gibi herkesin merak ettiği soruyu da cevaplayan ünlü isim, yaşı, takma ismi nereden geliyor gibi merak edilen diğer soruları da yanıtladı.

Hangi yaşta CS: GO’da yüksek seviyelerde oynamak mümkün?

Yaşın önemli olduğunu sanmıyorum. Asıl önemli olan motivasyonun. Bir çok insanın bu oyunda gerçekten harika olduğunu gördüm, ancak yaşamlarında birçok farklı şeylere sahip olmaya başladılar. Ailelere başlamak ve daha eğlenceli şeyler bulmak, iki isim vermek. Yani yaş meselesi bir soru değil. Hayatınızdaki her şey yolundaysa, kız arkadaşınız ve etrafınızdaki insanlar CSGO ilginizi kabul ediyorsa, tamamen CS oynamaya odaklanabilirsiniz. Olmazlarsa, yüksek bir oyun seviyesinde olmakta zorlanacaksınız. Bu oyuncular için zor bir soru çünkü daha fazla ne yapmak istediklerini seçmeleri gerekiyor. İşimi tam olarak kabul eden bir kız arkadaşı, arkadaşları ve ailesi olduğu için şanslıyım.

En iyi formunu hangi yaşta yaşadın?

Ben 20-25 yaşları arasında olduğunu düşünüyorum. Ben yetenekli doğmadım, her zaman gerçekten zor bir işti. Diğer profesyonel oyunculardan biraz daha fazla oynadım. Bu benim avantajımdı.

Major kazandıktan sonra tekrar rekabet etmek için motivasyonu nasıl canlı tutuyorsunuz?

Bir süredir bu hissi hatırlamam gerekiyor. Her neyse, benim motivasyonum asla azalmadı. Zirvede olmak için elinizden geldiğince çok çalışmanız gerekir. Dediğim gibi, her zaman daha iyi olmak için çok oynadım. Oyun oynamayı bırakamadım çünkü bir şey kazandım. Motivasyonum asla batmaz. Ben her zaman oyuna geri dönüp daha çok oynamak istiyorum çünkü hep kazanmak istiyorum. Ben her zaman en iyisi olmak isterim. Mirasımı zaten inşa ettim, ancak daha büyük hale getirmek istiyorum, herkesin GeT_RiGhT’nin en zor çalışan profesyonel olduğunu ve yetenekli olmasalar bile çok çalışıp iyi sonuçlar alabileceklerini bilmelerini istiyorum.

S1mple’ye bak. Birkaç yıl önce iyiydi, ama özel bir şey yoktu. Yeteneği ile birlikte sıkı bir çalışma yaptığında, kelimenin tam anlamıyla coldzera, device vb. İle birlikte dünyanın en iyi oyuncusu oldu. Çoğu oyuncu antrenmandan sonra uykuya dalar ve bazıları FPL oynar. Onun gibi oyuncuları izlerken çok motive hissediyorum.

 

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

1 Yorum

1 Comment

  1. Qq

    12 Ocak 2019 - 21:38 at 21:38

    Ahh bende o kadar oynamak istiyorum ki bilgisayar çöp olunca olmuyor

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive

error: Üzülerek söylüyoruz ki kopyalamaya izin veremiyoruz.