Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GG.BET ICE Challenge CS: GO turnuvasında şampiyon North oldu

Londra’da düzenlenen GG.BET ICE Challenge turnuvasında North, Natus Vincere’yi mağlup ederek şampiyonluğa ulaştı.

İngiltere’nin Londra şehrinde düzenlenen GG.BET ICE Challenge CS: GO turnuvasında merakla beklenen şampiyon Danimarkalı North oldu.

5 Şubat Salı günü başlayan ve 4 takımın mücadele ettiği turnuvanın finalinde ise Danimarka ekibi North ile Ukrayna temsilcisi Natus Vincere karşılaştı. Dün oynanan karşılaşma bo3 formatında oynandı ve TSİ 15.50’de başladı. İlk harita Natus Vincere tarafından Dust2 olarak tercih edildi. İlk yarıyı 9-6 önde kapatan NAVI, ikinci yarıda ise bu üstünlüğü koruyamayarak maçtan 16-14 mağlup ayrıldı. Seriyi 1-0’a getiren North, ikinci harita olarak Nuke seçiminde bulundu. Bu haritanın ilk yarısında ise 9-6 North üstünlüğü vardı. Natus Vincere, ikinci yarıda da geri dönüş yapamayarak maçtan 16-12 mağlup ayrıldı. Bu sonuçla birlikte seriyi 2-0’a getiren North, GG.BET ICE Challenge turnuvasını şampiyon olarak tamamladı.

https://twitter.com/TheNorthIsHere/status/1093530286892204032

Turnuvanın final serisine her iki taraftan da oyuncular damgasını vurdu. North takımından Valdemar “valde” Bjørn Vangså, Natus Vincere takımından ise Denis “electronic” Sharipov takımları adına en yüksek ratingleri alan oyuncular oldu. valde, 50 kez öldürüp 35 kez ölerek 1.37 rating elde etti ve zirvede yer aldı. electronic ise 53 kez öldürdü ve 37 kez öldü. 1.32 ratinge ulaşan genç oyuncu, sıralamada ikinci sırayı elde etti.

UNC Greensboro'da Bilgisayar Bilimleri öğrencisi. Ortaokuldan itibaren espora merak salmış bir Adanalı.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

KAÇIRMAYIN

Counter-Strike Global Offensive