Connect with us

Counter-Strike Global Offensive

GG:Origin: Space Soldiers bugün çeyrek final karşılaşmasına çıkıyor

Space Soldiers bugün çeyrek final maçına çıkıyor.

Avrupa’da yüzümüzü bir çok kez güldürmeyi başaran Space Soldiers, bugün bunlara bir yenisini daha eklemek istiyor. GG:Origin elemelerinde çeyrek final karşılaşmasına çıkacak olan temsilcimiz, rakibini yenerek bir üst tura çıkan takım olmak istiyor.

Çeyrek finalde rakip Gambit

Temsilcimiz bugün saat 19:00’da, üç harita üzerinden oynanacak olan mücadelede Gambit karşısına çıkacak. Kazanan takım hem yarı finale yükselmeye hak kazanacak hem de IEM Sydney 2018 turnuvasına katılmaya bir adım daha yaklaşacak. Her iki takımda da maçın kaderini değiştirecek oyuncular bulunurken, istatistiksel olarak Xantares her iki takım oyuncuları arasından önce çıkan isim oluyor. Umarız temsilcimiz bu maçı kazanır ve IEM Sydney 2018 için bir adım daha ilerlemeyi başarır.

İkili eşleşmelerde Gambit daha önde

İki takım daha önce çok sık karşı karşıya geldi. Fakat bu mücadelelerden genelde gülerek ayrılan taraf Gambit oldu. Gambit ile oynadığımız son 4 karşılaşmanın 3’ünü Gambit, 1’ini ise Space Soldiers kazandı.  Genel olarak oynanan maçlara baktığımızda ise Gambit, temsilcimize karşı 9 galibiyet alırken, Space Soldiers rakibine karşı 5 galibiyet aldı. İki takımında oynadığı diğer maçlara baktığımızda, temsilcimiz  oynadığı son 5 maçın 4’ünü kazanırken sadece bir yenilgi yaşadı. Gambit ise oynadığı son 5 maçta 3 galibiyet, 2 yenilgi aldı. Son dönem performansına göre Space Soldiers daha önde gibi dursa da Gambit küçümsenecek bir takım değil. Şeytanın bacağını kırma zamanı geldi.

Karşılaşmayı buradan izleyebilirsiniz

Çocuk yaşta espor haberleri yazmaya ve espor etkinlikleri yönetmeye başlamış bir espor tutkunu. Ayrıca sıkı bir Göztepe taraftarı!

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Counter-Strike Global Offensive