Connect with us

Espor

GİST Rainbow Six Siege Turnuvasının Ödülleri Açıklandı

GİST Rainbow Six Siege Turnuvasının Ödülleri Açıklandı

Geçtiğimiz günlerde Rainbow Six Siege üzerinde yapılacak fiyat artışı nedeni ile geri adım atıp gündemden düşmeyen Ubisoft, bu sefer de 1-4 Şubat tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleştirilecek olan Gaming İstanbul etkinliğinde düzenleyeceği Rainbow 6 turnuvası ve aynı zamanda ödülleri ile gündeme geldi.

Tek olarak veya takım halinde katılabileceğiniz etkinlik cumartesi ve pazar günlerinde gerçekleştirilecek. Kazanan ekibin her üyesine MSI GeForce GTX 1060 GAMING X 6G ekran kartı ve Ubicollectibles serisinden Six Koleksiyon Figürü hediye edilecek. Ayrıca kazanan takımın tüm üyelerine 600 Rainbow 6 kredisi ve Ruby Skin’de verilecek.

İkinci olan ekibe ise, 600 Rainbow 6 kredisi ve Ruby Skin hediye edilecek.

GIST Rainbow Six Siege turnuvası için detaylar

Turnuvaya fuar alanında değil, internet üzerinde oluşturulan formdan kayıt yapılıyor. Buraya tıklayarak kayıt formuna ulaşabilirsiniz. Bu formdaki önemli nokta yaşınız ve turnuvaya katılmak istediğiniz gün. Kurallara göre bu turnuvaya katılabilmek için en az 18 yaşında olmanız gerekmekte.

Diğer bir nokta ise bu turnuvaya katılmak istediğiniz gün. Kayıt formunda belirtilen (Cumartesi ve Pazar) günlerin hangisi size uygun ise kararınızı verebilirsiniz. Fakat unutmayın etkinliğe sadece belirttiğiniz günde katılabilirsiniz. Playerbros olarak yarışacak tüm ekiplere başarılar diliyoruz.

Hip Hop, espor ve gazetecilik işlerini kovalıyorum.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Espor